תיקון מק

תיקון מק

זקוקים לתיקון מקינטוש? התקשרו למעבדת המחשבים וי טי אס בטלפון 09-9582578, ונשמח לעמוד לשירותכם.

מעבדת המחשבים VTS מספקת שירותי מעבדה של תיקון מק על ידי צוות טכנאי מחשבים ייעודי המומחה לתיקון מק ותיקון מחשבי אפל מכל הסוגים והדגמים, לרבות תיקון מחשבי MacBook Air, MacBook pro, ועוד.

מחשבי מק מבית אפל נחשבים למחשבים הנחשקים ביותר בשוק המחשבים. חברת אפל, יוצרת מחשבי המקינטוש יצרה תדמית יוקרתית של מחלקת מחשבים השונה מהקו הסטנדרטי שמכתיבים מחשבי ה-PC ולמעשה הגדירה מחדש את המושג מחשב. מחשבי מק הפכו לבעלי שם עולמי ואף מצאו את דרכם אל סרטים הוליוודים רבים.

אפל, חברת מחשבים בעלת משאבים עצומים, השקיעה את כל משאביה בייצור מחשב המושלם מבפנים ומבחוץ. במחשבי מק ניתן למצוא חומרת פרימיום, וקו עיצוב מרשים ולא סטנדרטי. אך כמו שלמכונית יקרה יש חלקים יקרים, עלויות תיקון מק לא נופלות מאנלוגיה זו. מעבדות מחשבים שונות ראו בכך פתח ללקיחת עבודות תיקון מק וגביית מחירים גבוהים. על כן לפני שהנכם מפקידים את מחשב המק שלכם בידי מעבדה זו או אחרת, ונפרדים מכסף רב, ראוי לבצע סקר מקיף לא רק על טווח המחירים, אלא גם על טיב ומקצועיות המעבדה בתיקון מק, ומוצרי אפל בכלל.

כפי שהסברנו מקודם, אפל חושבים קצת אחרת, וזה דרך אגב גם הסלוגן שלהם – Think Different. האנטומיה של מחשב המק שונה במעט מאנטומיה של מחשב PC רגיל, ועל כן נדרשת מיומנות עם זיקה למחשבי מק. וטכנאי מחשבים סטנדרטי לא יספיק במקרה כזה.

VTS, מעבדת מחשבים בהרצליה, מעסיקה צוות טכנאים ייעודי המומחה בתיקון מק, ומוצרי אפל בכלל, לרבות תיקון MacBook Pro, תיקון מחשב MacBook אייר, תיקון iPad, תיקון iMac, ועוד.

שירות תיקון מק – מה זה כולל?

הכול! אנו מבצעים תיקון מרמת תוכנה עד לרמת חומרה והרכיב הכי זעיר בטכנולוגיה הייחודית של Apple Macintosh , עם ניסיון רב שנים וכן בלימוד והכנה מתמדת בחידושים הטכניים .

התקלקל לכן ה-MacBook? התקשרו אלינו בטלפון 09-9582578, והסירו דאגה מליבכם.

מבצע החודש! קבלו 10% הנחה על מגוון שירותי המעבדה המוצעים באתר

-התקנת מערכת הפעלה - תיקון כרטיס גרפי - התקנת דיסק קשיח חדש