אביזרים לניידים

אביזרים לניידים

VTS מעבדת מחשבים לתיקון מחשבים ניידים מספקת אביזרים נלווים ועוד למחשבים ניידים, כגון סוללות למחשבים ניידים ומטענים למחשבים ניידים. אם הסוללה של המחשב הנייד שלכם עשתה את שלה או המטען למחשב הנייד שלכם הפסיק לעבוד, ניתן לרכוש אצלנו סוללות ומטענים למגוון רחב של המותגים המובילים בשוק. לפרטים והזמנות התקשרו 09-9582578.

גם לסוללות וגם למטענים יש חיי מדף, ותקופת בלאי סביר שבסופה הם מפסיקים לתפקד ויש צורך בהחלפתם. במחשבים ישנים במיוחד, שהסוללה שלהם עברה מחזורי טעינה רבים וממושכים, ישנה התכנות בסבירות גבוהה לבלאי בסוללה, המתבטא באי יכולת של הסוללה להיטען יותר. לרוב, במקרה כזה, אם חשוב לכם לשמור על ניידות המחשב הנייד, יש צורך לרכוש סוללה חדשה המתאימה לדגם המחשב הנייד שלכם.

הבלאי השכיח ביותר בקרב מטענים למחשבים ניידים מצוי בעיקר בחלק המקשר בין ראש התקע ולבין כבל הטעינה. בעת אחסון כבל הטעינה בארון או במגירה, ליפוף לא נכון ומתמשך של כבל הטעינה עלול, במהלך הזמן, ליצור נתק במגע החשמלי בין כבל הטעינה לראש תקע של כבל הטעינה ובכך ליצור נתק בזרם החשמל, אשר יביא בסופו של דבר להפסקת פעילותו של המטען.

במעבדת המחשבים שלנו, אנו מספקים ללא פער תיווך סוללות ומטענים מקוריים או תואמים לדגם הספציפי של המחשב הנייד שלכם. ובהתאמה מלאה למתח ולזרם לפי דרישת היצרן, כך שיחסך

מכם נזק ועוגמת נפש. חוסר התאמה של הציוד הנלווה מסב נזקים מצטברים למכשיר שלכם .

מבצע החודש! קבלו 10% הנחה על מגוון שירותי המעבדה המוצעים באתר

-התקנת מערכת הפעלה - תיקון כרטיס גרפי - התקנת דיסק קשיח חדש